ЛЮЛКА FIRST DREAMS БЯЛА/MILKY GREEN NEW
103,55 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10150550049
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешко легло
Описание
бебешко легло-люлка,предназначено за матрак 90х42×3,5 см. /матракът не е включен в комплекта/,фиксиране на люлеенето чрез ръкохватка-болт,4 колелца за по-лесно придвижване /застопоряване на движението на цялото легло чрез спирачките на колелцата/,държач за балдахин /опция/,спален комплект /опция/,Леглото може да се трансформира в кушетка,произведен от 18мм ламинирано ПДЧ /melamine chipboard/ с високо качество,отговаря на всички европейски стандарти за безопасност,висококачествена сглобка за лесен и бърз монтаж,подробна инструкция за сглобяване стъпка по стъпка///
Допълнителна информация
| Тегло | 19,8000 кг |
|---|---|
| Размери | 105 × 55 × 88 см |
| Категории | За детската стая Обзавеждане Легла |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Легла |
| Група | Бебешки легла Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 20 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 105 х 55 х 88 cm |
| Размер на опаковката | 102 x 12 x 57 cm |
| Каталожен номер | 10150550049 |
| Баркод | 3800166107004 |
