Матрак Memory Comfort Cool gel 70х140х12см Elephants Pink
61,30 € / 119,89 лв.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41107030102
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Нежен бебешки матрак с покритие от луксозна цветна материя с прошивка и слой вата за допълнителна мекота;
• Плътно ядро и слой от мемори пяна с охлаждащ гел за изключителен комфорт, мекота и по-добър баланс на телесната температура;
• Подходящ за спане и от двете страни;
• Луксозен завършек с кант;
• Калъф: 100% полиестер;
• Вата: 100% полиестер;
• Пълнеж: полиуретанова пяна, мемори пяна с охлаждащ гел;
• Произведено в България.
Размери:
– Продукт: 70х140х12 см / 3.5 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 1,600000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Матраци |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Матраци |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Мемори пяна, Полиестер, Полиуретанова пяна |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.5 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 70 x 140 x 12 cm |
| Размер на опаковката | 140 x 12 x 70 cm |
| Каталожен номер | 41107030102 |
| Баркод | 3801107031020 |
