МЕКА ПОДЛОЖКА UNI РОЗОВО
5,10 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130760002
Категории: Баня и хигиена, Подложка за бебе
Описание
изработени от висококачествена пяна,предпазва от влизане на вода в ушишчките,гъбата е със забавна форма, която превръща къпането в игра,в комплекта са включени допълнителни гъбки за къпане също в забавни форми,49х28х8 см///
Подложките за къпане са изработени от висококачествена пяна, осигуряваща безопасно и лесно къпане на бебето.
С нея бебето се чувства комфортно, осигурява му сигурност и го предпазва от влизане на вода в ушичките.
В комплекта са включени и 2 малки гъби със забавни форми.
Опаковката е по един брой. Пакет – 20 бр различни цветове. Голям пакет – 100 бр – / 5 пакета по 20 бр/.
Aртикула се предлага в 4 цвята – син, розов, зелен, жълт.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1400 кг |
|---|---|
| Размери | 49 × 28 × 8 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Подложки за къпане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Подложки за къпане |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За къмпинг и туризъм, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пяна |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.12 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 49 х 28 х 8 cm |
| Размер на опаковката | 50 x 7.5 x 29 cm |
| Каталожен номер | 10130760002 |
| Баркод | 1010000412665 |
