МЕКА ПРИСТАВКА С ДРЪЖКИ GREEN FARM
5,42 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130680008
Категория: Гърне за бебе
Описание
мека и удобна тоалетна седалка за деца,лесна за пренасяне,отделяща се мека възглавничка за лесно почистване,практични странични дръжки за хващане,пластмасов протектор за предпазване от измокряне///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4000 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 35 × 7 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Седалки за тоалетна чиния |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За тоалетна |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | PVC, Пластмаса |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 18м+ |
| Тегло | 0.405 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 35 x 34 x 8 cm |
| Каталожен номер | 10130680008 |
| Баркод | 3800166103396 |
| Максимално тегло | 25 kg |
