MIA BLACK БЕБЕШКА ЕРГОНОМИЧНА РАНИЦА/КЕНГУРУ
27,93 € / 54,63 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10010170002
Категории: Кенгуру за бебе, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
сгъваeма до компактни размери,размери,С лице към родителя: 4-36 месеца,С лице напред: 6-36 месеца,Носене на гръб: 6-36 месеца,Ергономичен дизайн във всички позиции (М-позиция),Равномерно разпределяне на тежестта на бебето върху тялото на родителя, благодарение на широкия колан на талията,Качулка, която поддръжа главата и врата,Широки регулируеми презрамки,Материя от мека плетена мрежа,Джоб за съхранение на качулката,Чантичка за съхранение прикрепена към кенгуруто,Джоб за чантата за съхранение///
Подходящ за деца от 4 до 36 месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4400 кг |
|---|---|
| Размери | 48 × 35 × 23 см |
| Категории | Бебешки колички Кенгура и слингове Ергономични раници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Раници за носене на деца |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 4м+ |
| Тегло | 0.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 48 х 35 х 23 cm |
| Размер на опаковката | 26 x 12.5 x 11.5 cm |
| Каталожен номер | 10010170002 |
| Баркод | 3800166122175 |
