МИНИ СПОРТНА БУТИЛКА ANIMALS 200 ML MINT GREEN
2,50 € / 4,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10200740004
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0400 кг |
|---|---|
| Размери | 6 × 6 × 14 см |
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Шишета |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки шишета |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Шишета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За пиене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.052 kg |
| Вместимост | 200 ml |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 6 x 6 x 14 cm |
| Размер на опаковката | 19 x 7 x 7 cm |
| Каталожен номер | 10200740004 |
| Баркод | 3800151999881 |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5


