Музикална играчка Dream Big Blue
12,73 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010403
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Мека плюшена играчка с висококачествена музикална кутия;• Издърпването на пластмасовия ринг стартира нежна приспивна мелодия;• Без нужда от батерии;• Изработена от безопасни материали;• В съответствие със стандарт EN 71;• Подходяща за деца от 0+ месеца;• Размер: 26 см. Размери:- Продукт: 26 см / 0.2 кг- Кашон: 40x28x39 см / 5.8 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,18100000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Музикални играчки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Музикални играчки, Плюшени играчки |
| Серия | KikkaBoo Dream Big |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.2 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 26 cm |
| Размер на опаковката | 10 x 26 x 10 cm |
| Каталожен номер | 31201010403 |
| Баркод | 3800171211352 |
