Музикална въртележка Joyful Mice
23,98 € / 46,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010372
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Закачлива въртележка за бебешка кошара с висококачествена музикална кутия;
• Набирането на механизма стартира нежна приспивна мелодия и завърта цветните плюшени играчки;
• Без нужда от батерии;
• В съответствие със стандарт EN 71;
• Подходяща за деца от 0+ месеца;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Стандартен размер.
Размери:
– Продукт: Стандартен размер / 0.35 кг
– Кашон: 67x39x58 см / 7 кг / 12 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,768000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Осветление и декорация Музикални въртележки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Музикални играчки |
| Интерес | Подаръци |
| Серия | KikkaBoo Joyful Mice |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.715 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 67 x 39 x 58 cm |
| Каталожен номер | 31201010372 |
| Баркод | 3800171205375 |
