НОЩНА ЛАМПА ПИНГВИНЧЕ
11,42 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10280140005
Категория: Детски нощни лампи
Описание
стимулиране на визуалното развитие,развива способностите за докосване,способност за координация на ръцете,насърчаване на способността за мислене,до 30 минути – детски песнички и звуци от природата,прожектиране,меки плюшени глава и крака///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2500 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 22 × 15 см |
| Категории | За детската стая Осветление и декорация Лампи и прожектори |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Лампи |
| Предназначение | За най-малките, За родители |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Тип батерии | 1.5V, AA |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | 3 |
| Тегло | 0.355 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 27 x 12 x 18 cm |
| Каталожен номер | 10280140005 |
| Баркод | 3800151988502 |
