Нощна лампа с бродерия Dream Big Pink
30,63 € / 59,91 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108030061
Категория: Обзавеждане за детска стая
Описание
• Луксозна нощна лампа с 3D бродерия;
• Работи с 1 бр крушка с фасунга E14 230V ~ 50/60 Hz, макс 40W (не е включена);
• Дължина на захранващия кабел 125 см;
• Бутон за включване и изключване;
• Височина: 29 см, диаметър 13 см;
• Състав: метална основа, текстилен абажур, пластмасов кабел.
Размери:
– Цветна кутия: 14x14x31 см / 0.32 кг
– Кашон: 47x32x66 см / 4.8 кг / 12 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,230000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Осветление и декорация Лампи и прожектори |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Лампи |
| Серия | KikkaBoo Dream Big |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За детския интериор, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2.77 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 29 x 13 cm |
| Размер на опаковката | 14 x 31 x 14 cm |
| Каталожен номер | 31108030061 |
| Баркод | 3800171213264 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
Активна гимнастика за бебе
Оценено с 0 от 5
