ОБИКНОВЕНА ДРЪНКАЛКА
2,26 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1021035
Категория: Залъгалка
Описание
///Свежи, цветни и забавни, дрънкалките на Lorelli гарантирано улавят вниманието на малкото човече. Ярките цветове, удобният захват и различните подрънкващи елементи стимулират всички сетива на бебето, мотивирайки го да подобри движенията и координацията си.
3+ месеца
12 броя в малък кашон
96 броя в голям кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0600 кг |
|---|---|
| Размери | 18 × 4 × 13 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | Lorelli |
| Група | Играчки Lorelli |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.06 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 18 x 4 x 16 cm |
| Каталожен номер | 1021035 |
| Баркод | 3800066597004 |
