ПДЧ кошара със скрин Ilana White
306,26 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31003040016
Категория: Бебешки легла и кошари
Описание
• Подходяща от раждане;
• Три нива на подматрачната рамка;
• Предназначена за матрак 60/120/10 (матракът не е включен в комплекта);
• Свалящи се ламели на решетката;
• Подвижна решетка;
• Допълнителен скрин с 3 чекмеджета с плавно затваряне и място за повиване;
• Възможност за добавяне на допълнителни чекмеджета под кошарата;
• Подробна инструкция за бърз и лесен монтаж;
• Произведена от 18 мм ламинирано ПДЧ и МДФ профил;
• Произведена в съответствие с EN 716.
Размери:
– Продукт: 176x67x89 см / 58 кг
– Опаковка: 1 сет/2 кашона
– Кашон 1/2: 125x71x14 см / 30 кг
– Кашон 2/2: 73x95x9 см / 30 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 9,000000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Обзавеждане Легла |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Легла |
| Предназначение | За безопасност, За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | ПДЧ, MDF |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 60 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 176 x 67 x 89 cm |
| Размер на опаковката | 125 x 14 x 71 cm |
| Каталожен номер | 31003040016 |
| Баркод | 3801003040164 |
