Плюшен метър Kit the Cat
9,66 € / 18,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010110
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Мек плюшен метър с играчка;
• Подходящ за измерване на ръст от 70 до 160см;
• Луксозна бродерия и откачащи се малки играчки с велкро;
• Лесно закачане;
• Изработен от безопасни висококачествени материали;
• В съответствие със стандарт EN71;
• Подходяща за деца от 0+ месеца;
• Размер: 138 см.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,200000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Осветление и декорация |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Детски метър |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За забавление и възпитание |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Плюш |
| Цвят | Бял, Син |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | Не изисква |
| Тегло | 0.12 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 36 x 5 x 21 cm |
| Каталожен номер | 31201010110 |
| Баркод | 3801201011102 |
