Плюшено кубче Bear with me Blue
8,13 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010395
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Цветно плюшено кубче с различни детайли за игра;
• Стимулира сетивата и любопитството на бебето с различни структури, лентички, въженца, огледало и пухкави повърхности;
• Закачливо лице на мече с шумящи 3D уши;
• Висяща гризалка с релефни детайли;
• Изработено от безопасни висококачествени материали;
• В съответствие със стандарт EN 71;
• Подходящо за деца от 0+ месеца;
• 100% полиестер;
• Размер: 16х16х16см.
Размери:
– Продукт: 16x16x16 см / 0.1 кг
– Кашон: 58x32x42 см / 3.4 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,152000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки Меки и плюшени играчки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки играчки, Плюшени играчки |
| Серия | KikkaBoo Bear with me |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.1 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 16 х 16 х 16 cm |
| Размер на опаковката | 16 x 16 x 16 cm |
| Каталожен номер | 31201010395 |
| Баркод | 3800171211314 |
