ПРЕГРАДА ЗА ЛЕГЛО SAFETY NIGHT 127cm GREY SWEET DR
23,08 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10180032369
Категория: N/A
Описание
защита на детето по време на сън,спокойствие за родителя,компактни размери,чанта за пренасяне///
Допълнителна информация
| Тегло | 1,8000 кг |
|---|---|
| Размери | 127 × 43 × 42 см |
| Категории | За детската стая Предпазни средства Прегради |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Прегради за легло |
| Група | За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 18м+ |
| Тегло | 1.9 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 127 x 45 x 43 cm |
| Размер на опаковката | 60 x 14 x 8 cm |
| Каталожен номер | 10180032369 |
| Баркод | 3800151989103 |

