Д.КОЛИЧКА VAYA BLUE TILE до 15 кг 1002184 – 1 бр к
44,64 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10980072398
Категории: Бебешки колички, Лятна количка
Описание
сгъваем сенник,много лека конструкция,ергономични дръжки,размери,5 точкови предпазни колани,завиващи предни колела,размери,Задни колела със синхронизирана спирачка///
До 15 кг – за варианти 2337 / 2367 / 2397 / 2398
До 22 кг – за варианти 2506 / 2507 / 2512 / 2523
Допълнителна информация
| Тегло | 4,7000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 4.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 80 х 41 х 97 cm |
| Размер на опаковката | 108 x 19 x 28 cm |
| Каталожен номер | 10980072398 |
| Баркод | 3800166105659 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
