Протектори за контакт 6 броя
1,64 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108030022
Категория: Други
Описание
• Подходящи за 2-пинов контакт Европейски Стандарт;
• Изработени от висококачественa пластмаса;
• Предотвратяват пъхането на пръсти или предмети в електрическите контакти;
• Лесни за инсталиране.
Размери:
– Продукт: 3.6×3.6×1.6 см / 0.01 кг | 6 бр
– Опаковка: 10.5x2x20 см / 0.05 кг
– Вътрешен кашон: 27x12x12 см / 0.50 кг / 12 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 28.5×25.5×74.5 см / 7.20 кг / 144 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,040000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Предпазни средства |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Предпазители за контакти |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 10.6 x 2 x 20.5 cm |
| Каталожен номер | 31108030022 |
| Баркод | 3800171201636 |
