Ръкавица за венци и зъби Savanna Blue
4,58 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31303040092
Категории: Залъгалка за деца, Кърмене и Хранене
Описание
• Ръкавица за венци и зъби с предна силиконова част, изработена от мек силикон;
• Предпазва от надраскване;
• Допринася за облекчението на болките по време на растежа на зъбите;
• Шумящ материал, който привлича вниманието на бебето;
• Подходяща за деца 0+ месеца;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 9.8×7.6×1.8 см / 0.03 кг
– Опаковка: 11.5×2.5×15 см / 0.05 кг
– Вътрешен кашон: 24.2x24x9.3 см / 0.61 кг / 12 бр/кашон
– Кашон: 75.5×25.7×41.7 см / 7.2 кг / 144 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,055000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Гризалки |
| Серия | KikkaBoo Savanna |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Силикон, Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.09 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 9.8 x 7.6 x 1.8 cm |
| Размер на опаковката | 18 x 4 x 13 cm |
| Каталожен номер | 31303040092 |
| Баркод | 3800171210485 |
