РАНИЦА ARIA GREY
15,98 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10040302325
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
удобна, с елегантен дизайн,дръжка за носене,регулируеми презрамки от дишащ, мрежест материал,каишки с кукички, за закачане към количка,два странични джоба за аксесоари и мокри кърпи,цип към широко вътрешно отделение,вътрешни джобове,декоративни елементи,меко подплатен гръб с дишащ, мрежест материал///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3400 кг |
|---|---|
| Размери | 32 × 10 × 37 см |
| Категории | Бебешки колички Аксесоари за колички Чанти и раници за колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Чанти за колички |
| Група | Чанти за колички Lorelli |
| Предназначение | За мама, За родители, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.26 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 40 x 3 x 31 cm |
| Каталожен номер | 10040302325 |
| Баркод | 3800166101859 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ SMOKE
Оценено с 0 от 5
