РАНИЦА ЗА КОЛИЧКА TINA GREY
34,25 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10040260001
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
Отвор с два ципа за достъп до широкото основно вътрешно отделение.,Вътрешен цип към отделение за важни предмети.,Вътрешно отделение за лесен достъп.,Преден джоб за мобилен телефон.,Широко външно отделение с цип.,Джоб с вътрешно термопокритие за шишета за хранене.,Два прозрачни джоба за поставяне на мокри предмети.,Страничен джоб за шишета и напитки.,Регулируеми презрамки на раницата с дишащ мрежест материал.,Меко подплатен гръб с дишащ мрежест материал.,Кукички за закачане към количка.,Мека, почистваща се подложка за повиване.///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7500 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 17 × 48 см |
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Раници |
| Група | Чанти за колички Lorelli |
| Предназначение | За родители, За съхранение |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.25 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 30 х 17 х 48 cm |
| Размер на опаковката | 45 x 6 x 25 cm |
| Каталожен номер | 10040260001 |
| Баркод | 3800151969037 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GREY
Оценено с 0 от 5
