СЕТ COSY 3 ЧАСТИ РАНФОРС МЕЧО РОЗОВО
16,76 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10420015902
Категория: Бебешки текстил
Описание
///Сетът включва
Плик за завивка: 95/140 см
Калъф за възглавница: 35/43 см
Чаршаф: 100/150 см
Състав
Хасе: 100% Памук
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Спални комплекти |
| Група | За детската стая Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Брой пелени в пакет | 3 |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.8 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 100 x 150 cm |
| Размер на опаковката | 27 x 3 x 34 cm |
| Каталожен номер | 10420015902 |
| Баркод | 3800166105581 |
| Брой в пакета | 3 |

