СЕТ ЛИЛИ – 60/120 РАНФОРС ЖИРАФЧЕ
56,34 € / 110,19 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20800146301
Категория: Бебешки текстил
Описание
///Сетът включва
Олекотена завивка: 95/140 см
Възглавница: 27/40 см
Чаршаф: 100/135 см
Обиколник голям: 32/60 см х 2
32/120 см х 2
Допълнителна информация
| Тегло | 2,8000 кг |
|---|---|
| Размери | 145 × 100 × 35 см |
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Спални комплекти |
| Група | За детската стая Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Брой пелени в пакет | 7 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2.71 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 100 x 135 cm |
| Размер на опаковката | 70 x 22 x 50 cm |
| Каталожен номер | 20800146301 |
| Баркод | 3800166106748 |
| Брой в пакета | 7 |


