СЕТ ЗА ДЕТСКА КОЛИЧКА С ПРОТЕКТОР МЕЧО СИНЬО
18,94 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20801175901
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
///
Сетът включва:
Пелена, подходяща за топло и по-хладно време 78х62 см
състав: повърхностен слой ранфорс 100% памук
пълнеж 100% полиестер
Възглавница 35х25 см
състав: повърхностен слой ранфорс 100% памук
пълнеж: 100% полиестер
Калъфка за възглавница 35х25 см
състав: Ранфорс 100% памук
Чаршаф с ластик 78х38+6 см
състав: Ранфорс 100% памук
Протектор с два ластика 78х38 см
Състав: Непромокаема хавлия 80% памук; 20% полиестер Промазка полиуретан
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4400 кг |
|---|---|
| Размери | 78 × 62 × 2 см |
| Категории | Бебешки количкиАксесоари за количкиКомплекти за колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аксесоари за колички |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Памук, Полиестер, Полиуретан, Ранфорс |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.755 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 78 х 38 х 6 cm |
| Размер на опаковката | 33 x 8 x 25 cm |
| Каталожен номер | 20801175901 |
| Баркод | 3800166123097 |
| Брой в пакета | 5 |
