СГЪВАЕМ МАТРАК ЗА КОШАРА CLASSIC ПЯНА 94/94-5СМ СИ
29,17 € / 57,05 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10160295302
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешки матрак
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 1,1000 кг |
|---|---|
| Размери | 94 × 94 × 5 см |
| Категории | За детската стая Матраци |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Матраци |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пяна |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 94 x 94 х 5 cm |
| Размер на опаковката | 94 x 94 x 5 cm |
| Каталожен номер | 10160295302 |
| Баркод | 3800166126296 |
