СГЪВАЕМА ТРОТИНЕТКА SWIFTIE ДО 50 КГ LED/MUSIC GRE
35,45 € / 69,33 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10390220002
Категории: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, Тротинетки
Описание
размери,крачна спирачка,цветна кутия,Сгъваема седалка,Регулируема седалка в 4 позиции,Лека и стабилна платформа,PU гуми със светлини,Висококачествени лагери ABEC-9,PP ръкохватки,Светлини и мелодии на платформата,Сгъваема алуминиева дръжка,Регулируема дръжка в 2 позиции///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,7700 кг |
|---|---|
| Размери | 53 × 27 × 76 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Колела, тротинетки и возила |
| Марка | Lorelli |
| Група | Играчки Lorelli |
| Вид | Тротинетки на три колела |
| Интерес | Подаръци, Превозни средства |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За игра на открито, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | PU, Алуминий |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 3+ |
| Тегло | 2.77 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Промоции | Бебешки находки |
| Размер на продукта | 76 х 53 х 27 cm |
| Размер на опаковката | 14 x 57 x 30 cm |
| Каталожен номер | 10390220002 |
| Баркод | 3800166119458 |

