СИЛИКОНОВА ГРИЗАЛКА ДИНО LUCKY СИНЯ
2,67 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10210820001
Категория: Залъгалка
Описание
///
Възраст: 3+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0400 кг |
|---|---|
| Размери | 6 × 1 × 9 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гризалки |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Син |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.05 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 13 x 15 x 0.5 cm |
| Каталожен номер | 10210820001 |
| Баркод | 3800166110677 |
