СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ BELLISSIMO GREY PARROTS ЕКО КОЖА
96,66 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10100512322
Категории: Кърмене и Хранене, Столче за хранене
Описание
лесно сгъване и разгъване,кош за играчки,място за чаша или шише,размери,5 точкови предпазни колани,регулиране на седалката във височина – 7 позиции,2 позиции за регулиране на раменните колани,допълнителна мека подложка за тялото,размери,регулиране на облегалката в 3 позиции,Регулируема двойна табла / горна подвижна табла,Лесно отстраняем за почистване калъф на седалката от кожа,Възможност за закрепване на таблата към задните крака на стола,Лесно регулиране на таблата с една ръка – 3 позиции,Допълнителни омекотители на коланите,Регулируема голяма многопозиционна поставка за крачета /3 позиции/,4 колелца със силиконово покритие за лесно преместване///
Допълнителна информация
| Тегло | 9,2000 кг |
|---|---|
| Размери | 88 × 57 × 108 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за хранене |
| Група | Столчета за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | TPR пластмаса, Еко кожа |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 9 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 88 х 57 х 108 cm |
| Размер на опаковката | 43 x 77 x 33 cm |
| Каталожен номер | 10100512322 |
| Баркод | 3800166105451 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 3 |

