Стол за кола 40-150 см i-Round i-SIZE Black
168,22 € / 329,01 лв. Original price was: 168,22 € / 329,01 лв..150,83 € / 295,00 лв.Текущата цена е: 150,83 € / 295,00 лв..
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• i-SIZE (40-150 см)|• Подходящo за използване в посока обратна на движението от 40 до 105 см|• Подходящо за използване по посока на движението от 76 до 150 см|• Регулируем наклон на седалката в 4 позиции в посока обратна на движението и по посока на движението|• 360 градуса въртене на седалката|• Top tether (горна лента) за допълнитена сигурност|• ISOFIX система за допълнителна сигурност и лесно захващане към седалката на автомобила|• SPS – система за защита от страничен удар|• Регулируема облегалка за глава в 12 позиции|• 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама|• Регулатор на коланите|• Мека и удобна възглавничка за по-голям комфорт. Тествано в съответствие с Регламент за изпитване ECE R129/03 от TÜV SÜD. Размери:- Стол за кола: 51.5×45.5×60 см / 9.3 кг- Кашон: 53x45x60 см / 10.5 кг / 1 бр/кашон
| Тегло | 9,70000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 10.5 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 52 х 43.5 х 80 cm |
| Размер на опаковката | 56 x 60 x 45 cm |
| Каталожен номер | 31002100070 |
| Баркод | 3800171214537 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
