Back to products
СТОЛ ЗА КОЛА ANDROMEDA ISOFIX 76-150CM STRING STAR
98,61 € Original price was: 98,61 €.79,00 €Текущата цена е: 79,00 €.
СТОЛ ЗА КОЛА ANDROMEDA ISOFIX 76-150CM BLACK STARS
98,61 € Original price was: 98,61 €.79,00 €Текущата цена е: 79,00 €.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10071442161
Категории: Детско столче за кола, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления, Столче за кола 0-36 кг
Описание
мека подложка за главата,размери,направляващи водачи за Isofix системата (вкл. в комплекта),5-точкови предпазни колани,Подсилена облегалка за глава,FF – инсталация по посока на движението,Система за регулация на предпазните колани спрямо растежа,Одобрено е съгласно ECE R129/03,Мека вложка за малко дете 76-105см,Регулируема облегалка за главата чрез механизъм,EPS – за по-голяма сигурност,Oмекотители на предпазните коланчета,Лесен монтаж чрез ISOFIX и горен колан за ръст 76-105 см и чрез обезопасителен колан за възрастни с или без ISOFIX закрепване за ръст 100-150 см,Индикатори за правилен монтаж///
Ръстов диапазон: 76-150 см
Възрастов диапазон: от 15 месеца до 12 години
Допълнителна информация
| Тегло | 8,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 52 × 50 × 61 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 16м+ |
| Тегло | 8 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 52 х 50 х 61 cm |
| Размер на опаковката | 61 x 51 x 52 cm |
| Каталожен номер | 10071442161 |
| Баркод | 3800166112428 |
| Максимално тегло | 36 |
| Предпазен колан | 5 точков |
Свързани продукти
Картонена къща за оцветяване, 110 см
Оценено с 0 от 5
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
