СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150 CM BEIGE
147,17 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10071832412
Категории: Детско столче за кола, Столче за кола 0-36 кг
Описание
мека подложка за главата,размери,регулируема облегалка,ротация на 360 градуса,RWF – инсталация в посока, обратна на движението 40-105см,Подсилена облегалка за глава,FF – инсталация по посока на движението,Система за регулация на предпазните колани спрямо растежа,Одобрено е съгласно ECE R129/03,SPS – система за странична защита,EPS – за по-голяма сигурност,Лесен монтаж чрез ISOFIX и горен колан за ръст 40-105 см и с обезопасителен колан за възрастни със или без ISOFIX закрепване за ръст 100-150 см///
ръстов диапазон: 40-150 cm
възрастов диапазон: от раждането до 12 години
Допълнителна информация
| Тегло | 12,3800 кг |
|---|---|
| Размери | 52 × 47 × 78 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 9.7 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 64 x 46.5 x 63 cm |
| Каталожен номер | 10071832412 |
| Баркод | 3800166112930 |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
