Супер меко бебешко одеяло 110/140 см Hedge-hugs
23,98 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31103020142
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Луксозно супер меко бебешко одеяло|• Висококачествена поларена материя, изключително гладка, мека и приятна на допир|• Закачлив дизайнерски принт|• Луксозна подаръчна кутия|• Състав: 100% полиестер|• Размер: 110х140 см. Размери:- Подаръчна кутия: 47x37x9 см / 1.6 кг- Кашон: 77x47x57 см / 19.2 кг / 12 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,40000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | За детската стая Текстил Детски одеяла |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Одеяла |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.4 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 110 x 140 cm |
| Размер на опаковката | 47 x 9 x 37 cm |
| Каталожен номер | 31103020142 |
| Баркод | 3800171215015 |
