ТРИКОЛКА MOOVO GREY LUXE
96,90 € Original price was: 96,90 €.85,00 €Текущата цена е: 85,00 €.
ТРИКОЛКА MOOVO В.Г. GREEN LUXE
110,96 € Original price was: 110,96 €.88,00 €Текущата цена е: 88,00 €.
ТРИКОЛКА MOOVO В.Г. IVORY
110,96 € Original price was: 110,96 €.88,00 €Текущата цена е: 88,00 €.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10050462105
Категории: ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления, Триколки
Описание
лесно сгъваема,сгъваем сенник,звънец,предпазен гриф,сгъваема поставка за крачета,текстилен багажник,позиция: с гръб към родителя,позиция: родителски контрол,триколка,пластмасова поставка за чаша или шише,предпазни колани,чанта,отстраняема тапицерия за лесно почистване,регулируема седалка,метални джанти,вкл./изкл. на механизма за свободно движение///
Допълнителна информация
| Тегло | 9,2000 кг |
|---|---|
| Размери | 78 × 49 × 100 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Триколки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 10 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 78 х 49 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 52 x 32 x 40 cm |
| Каталожен номер | 10050462105 |
| Баркод | 3800151995616 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 20 kg |
| Предпазен колан | 3 точков |
| Брой гуми | 3 |
Свързани продукти
ТРИКОЛКА MOOVO RED & BLACK LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART BLACK FLASH
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART TRACERY
Оценено с 0 от 5

