ТРИКОЛКА NEO GREY LUXE
133,95 € Original price was: 133,95 €.99,00 €Текущата цена е: 99,00 €.
ТРИКОЛКА NEO YELLOW&BLACK
133,95 € Original price was: 133,95 €.99,00 €Текущата цена е: 99,00 €.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Описание
сгъваем сенник,прозорче на сенника,чанта,регулируема и комфортна облегалка,Отстраняем гриф,сгъваема поставка за крачета,текстилен багажник,поставка за крачета за по-малки деца,бутон за завъртане на седалката,позиция: с гръб към родителя,позиция: с лице към родителя,позиция: родителски контрол,триколка,предпазни колани,Скрит вътрешен механизъм за родителски контрол на предното колело,2 степени на регулация на родителската дръжка,изцяло премахваща се тапицерия за лесно почистване,калници на всички гуми,бутон за регулация на кормилото,вкл./изкл. на механизма със свободно движение,дъждобран за триколка /не е включен////
Допълнителна информация
| Тегло | 11,2000 кг |
|---|---|
| Размери | 87 × 55 × 105 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Триколки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За каране, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Стомана, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 14 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 87 х 55 х 105 cm |
| Размер на опаковката | 68 x 41 x 30 cm |
| Каталожен номер | 10050332101 |
| Баркод | 3800151962748 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 20 kg |
| Брой гуми | 3 |
Свързани продукти
ТРИКОЛКА MOOVO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK FLOWERS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS RED FIRE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS TRACERY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART TRACERY
Оценено с 0 от 5

