ТРОТИНЕТКА TAMTAM CRAZY NAVY BLUE
25,94 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10390160001
Категории: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, Тротинетки
Описание
крачна спирачка,TPR ръкохватки,полипропиленова платформа с размер: 350/120 mm,цветна кутия,регулируема дръжка в 3 позиции,Светещи гуми///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,1200 кг |
|---|---|
| Размери | 50 × 29 × 78 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Колела, тротинетки и возила |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Тротинетки |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Гума, Метал, Пластмаса, Полипропилен |
| Цвят | Оранжев, Син |
| Възраст | 3+ |
| Тегло | 2.1 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Промоции | Бебешки находки |
| Размер на опаковката | 31.5 x 17 x 57 cm |
| Каталожен номер | 10390160001 |
| Баркод | 3800151977209 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&GREEN
Оценено с 0 от 5
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&ORANGE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS GRAFFITI
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART RED FIRE
Оценено с 0 от 5

