ТРОТИНЕТКА YUPPEE BLUE&GREEN
26,22 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10390100006
Категории: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, Тротинетки
Описание
TPR ръкохватки,крачна спирачка,предни полиуретанови гуми със светлина 120/24 mm,задна полиуретанова гума със светлина 76/24 mm,регулируема дръжка в 3 позиции,Полипропиленова платформа с размер: 280/120 mm///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 53 × 25 × 80 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Колела, тротинетки и возила |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Тротинетки |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Гума, Метал, Полипропилен, Полиуретан |
| Цвят | Зелен, Син |
| Възраст | 3+ |
| Тегло | 2.495 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Размер на продукта | 53 х 25 х 71 cm |
| Размер на опаковката | 31 x 53 x 17 cm |
| Каталожен номер | 10390100006 |
| Баркод | 3800151980162 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
ТРОТИНЕТКА SMART PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5

