ВАНА 84 СМ HIPPO БЯЛА
12,09 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130280091
Категория: Бебешка вана
Описание
висококачествена нетоксична пластмаса,леснo за почистване,обособено място за поставяне на миещи средства,84х49х30 см///
* IML (IN-MOLD LABELLING) технология интегрира декорацията с високо качество директно в продукта.
Декорацията става неразделна част от предмета, благодарение на което декора не се надрасква!
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9000 кг |
|---|---|
| Размери | 84 × 48 × 28 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 85 x 31 x 50 cm |
| Каталожен номер | 10130280091 |
| Баркод | 3800151985310 |
Свързани продукти
СГЪВАЕМА ВАНА 83 СМ С ОТТИЧАНЕ ROYAL GREY
Оценено с 0 от 5
