ВЪЗГЛАВНИЧКА AIR COMFORT 60/45/9 CM BLUE GREY MIST
17,97 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20040250012
Категория: Бебешки текстил
Описание
///Възглавницата е снабдена с въздушни канали, които осигуряват свободното движение на въздуха.
Наклонът на възглавницата намалява риска от задавяне.
Облекчава дишането при запушване на носа.
Практичен калъф с цип, който се сваля за пране.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4500 кг |
|---|---|
| Размери | 45 × 60 × 9 см |
| Категории | За детската стая Текстил Възглавници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Възглавнички |
| Група | За детската стая Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиуретан |
| Цвят | Сив, Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.445 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 60 х 45 х 9 cm |
| Размер на опаковката | 60 x 9 x 45 cm |
| Каталожен номер | 20040250012 |
| Баркод | 3800166109374 |
