WALLY BLACK FLORAL БЕБЕШКА ЕРГОНОМИЧНА РАНИЦА/КЕНГ
25,27 € / 49,42 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10010160002
Категории: Кенгуру за бебе, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
Ергономичен дизайн, който осигурява оптимално положение за правилното развитие на крачетата на детето и в същото време позволява свобода на движение за родителя;,Подкрепа за гърба и главата,Регулиране на коланите, което позволява перфектно прилягане на ергономичната раница към родителя и към детето и правилно разпределение на тежестта,Ергономичната раница има малък джоб отпред;,Позиция за носене отпред, винаги с лице към родителя;,Позиция за носене отзад, винаги с лице към родителя;,Сгъване до компактен размер, което прави ергономичната раница още по-лесна за съхранение и транспортиране;,Изработена от 100% памук;///
Възраст на детето:
мин. 3 месеца – макс. 3,5 години
Тегло на детето:
мин. 4.5 кг – макс. 20 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5400 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички Кенгура и слингове Ергономични раници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Раници за носене на деца |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За мама, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.72 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 27 x 10 x 24 cm |
| Каталожен номер | 10010160002 |
| Баркод | 3800166101804 |
| Максимално тегло | 20 kg |

