WI-FI КАМЕРА TRINITY
36,92 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Наблюдение чрез телефон или таблет IOS/Android чрез приложението CloudEdge с имейл регистрация,Резолюция: 1920 (B) x 1080 (B),Обектив – 3,6 мм,Безжичен WI-FI Честота 2.4G (IEEE802.11/b/g/n),Поддържани ОС: IOS 9, Android 5 или по-нови версии,Задействане на аларма: Интелигентно засичане на движение/звук,Избор на зона за движение: да,Инфрачервен нощен режим – нощна видимост до 10 м,Двупосочно аудио: да,Максимален брой потребители: 6,Възможност за видео записване – слот за MicroSD карта (макс 128 GB, не е включена в комплекта), съхранение в облак (не е включен в комплекта),Наклон: -15 ° ~ 40 °; Завъртане около оста: 0 ° ~ 350°,Комплекта включва камера , USB кабел , USB адаптор, комплект за монтиране на равна повърхност, таван или стена, инструкция за употреба,Размери: 73x78x121 мм,Тегло: 250 гр. (камера+аксесоари)///
| Тегло | 0,2500 кг |
|---|---|
| Категории | Полезни уреди Бебефони и видеофони |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Видеофони |
| Група | Бебефони и Видеофони Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.377 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 22 x 8 x 11 cm |
| Каталожен номер | 1028021 |
| Баркод | 3800166101040 |
| Гаранция | 24 месеца |
