2в1 Мини кошара + Стол за хранене Sleat Me Grey
178,44 € / 349,00 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Sleat me е мултифункционален 2в1 продукт, който лесно може да се трансформира от кошара в стол за хранене само с няколко стъпки.
Характеристики на кошарата:
• Подходяща за деца от раждането до 6 месеца, с тегло до 9 кг;
• Кошара с функция „тандемно спане“ чрез фиксиране към родителското легло, което позволява на родителя да спи в непосредствена близост до детето си;
• Лека алуминиева рамка с покритие, имитиращо дърво;
• Регулиране на височината в 3 позиции;
• Анти рефлукс позиция;
• Падаща предна част;
• Мрежести части за по-добра вентилация;
• Допълнителена лента за фиксиране на кошарата към леглото на родителите;
• Мека подложка;
• 4 колела със спирачки;
• Място за съхранение на играчки и аксесоари;
• Комарник;
Характеристики на стола за хранене:
• Подходящ за деца, които могат да седят без чужда помощ до 3 години или с максимално тегло от 15 кг;
• 5-точков предпазен колан;
• Tабла с 2 позиции на регулиране;
• Мека подложка на седалката;
• Регулиране на височината в 3 позиции;
• Кош за съхранение на играчки и аксесоари.
Размери:
– Кошара: 60.5x102x87.5-91.5 см / 9.8 кг
– Стол за хранене: 68х57х103-107 см / 7.6 кг
– Кашон: 52.5 х 30 х 92 см / 15.2 кг / 1 сет/кашон
| Тегло | 14,000000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Кошари на 1 ниво, Креватчета и кошарки, Столчета за хранене |
| Група | Бебешки кошари KikkaBoo, Столчета за хранене KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 14 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo с подарък, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 53 x 16 x 92 cm |
| Каталожен номер | 31003020109 |
| Баркод | 3800171219419 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предпазен колан | 5 точков |
