ПРОХОДИЛКА ЛЮЛКА УЧИЛИЩЕ EB ЗЕЛЕНА
64,60 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10120340004
Категории: Бебешка проходилка, ПРОМОЦИИ, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
евробаза,широка основа, гарантираща безопасност и стабилност при първите стъпки на детето,регулиране височината на седалката,4 колелца, от които предните 2 се въртят на 360°,силиконови стопери против хлъзгане, за по-голяма сигурност,тегло на детето: max 12 кг,функция „Люлка“,лесно сваляща се за почистване текстилна част,цветен плот със забавна форма и играчки спомагащи за развитие на детското въображение,музикален панел с 9 мелодии в комбинация със светлини /необходими са 3 броя батерии АА+, 1,5 V, които не са включени в комплекта//
Допълнителна информация
| Тегло | 4,20000000 кг |
|---|---|
| Размери | 72,00000000 × 65,00000000 × 60,00000000 см |
| Категории | Активно движение Проходилки и уокъри |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Проходилки |
| Група | Проходилки Lorelli |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Тип батерии | 1.5V, AA |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | 3 |
| Тегло | 5.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 72 х 65 х 60 cm |
| Размер на опаковката | 74 x 16 x 67 cm |
| Каталожен номер | 10120340004 |
| Баркод | 3800151961604 |
| Максимално тегло | 12 kg |
Свързани продукти
Плюшено мече в бордо с надписана панделка
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE COSMOS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5


