К-КТ КОНТЕЙНЕРИ ЗА ХРАНА ПРАВОЪГЪЛНИ 0.5 L-5 БР
3,74 € / 7,31 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1023062
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Чинийки и купички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Контейнери и торбички за съхранение |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli |
| Предназначение | За дома, За най-малките, За съхранение, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 5 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полипропилен |
| Цвят | Прозрачен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.201 kg |
| Вместимост | 500 ml |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 15 x 12 x 10 cm |
| Каталожен номер | 1023062 |
| Баркод | 3800166106434 |
| Брой в пакета | 5 |
