КУПА+ЛЪЖИЧКА РОЗОВА
2,19 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230580002
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
Купата за хранене е идеална за хранене на малко дете. Капачето я прави изключително комфортна при пътуване, тъй като позволява безопасно съхранение на храната;,Капак;,Лъжица за хранене с извита форма;,Купа с удобна дръжка;,Практичен клипс за поставяне на лъжицата върху капака;,Удобна дръжка за по-лесно хващане на купата за хранене;///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0600 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Чинийки и купички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Купи, Прибори за хранене |
| Група | Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.7 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 20 x 20 x 10 cm |
| Каталожен номер | 10230580002 |
| Баркод | 3800151964278 |
