ОДЕЯЛО ПОЛАР 75/100 ROSE
4,62 € / 9,04 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10340020011
Категория: Бебешки текстил
Описание
///Състав: 100% Полиестер
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1500 кг |
|---|---|
| Размери | 100 × 75 × 1 см |
| Категории | За детската стая Текстил Детски одеяла |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Одеяла |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.21 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 75 x 100 cm |
| Размер на опаковката | 25 x 6 x 11 cm |
| Каталожен номер | 10340020011 |
| Баркод | 3800151977605 |
