ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
67,73 € Original price was: 67,73 €.55,00 €Текущата цена е: 55,00 €.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10090062146
Категории: Електрически люлки, Люлки и шезлонги, ПРОМОЦИИ
Описание
Тих режим на люлеене, позволяващ по-бързото заспиване на детето.,Сгъва се до компактни размери за лесно нонесе и съхранение.,Музикален панел с 12 мелодии и възможност за регулиране силата на звука,Таймер с интервали от 8, 15 и 30 минути,5 скорости на люлеене,Регулируем 5-точков колан,Гриф с 2 плюшени играчки,Захранва се с 4 броя батерии /не са включени в комплекта/,Адаптер, включен в комплекта,Отстраняема подложка за глава, осигуряваща oпора и максимален комфорт за Вашето дете.//
Допълнителна информация
| Тегло | 3,70000000 кг |
|---|---|
| Размери | 68,00000000 × 60,00000000 × 70,00000000 см |
| Категории | За детската стая Люлки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Люлки за бебета |
| Група | Електрически люлки Lorelli, За детската стая Lorelli, Коледни подаръци за любими хора |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 4.51 kg |
| Акценти | Подаръци за бебето |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 68 х 60 х 70 cm |
| Размер на опаковката | 56.5 x 13.5 x 36.5 cm |
| Каталожен номер | 10090062146 |
| Баркод | 3800151995272 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 9 |
| Предпазен колан | 5 точков |
Свързани продукти
ТРИКОЛКА MOOVO GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO IVORY
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK FLOWERS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS RED FIRE
Оценено с 0 от 5

