ЛИГАВНИК 7 БР ДВОЕН С ВЪРЗАЛКИ BOY
7,04 € / 13,77 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10260210002
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1400 кг |
|---|---|
| Размери | 22 × 19 × 22 см |
| Категории | Храни и хранене Лигавници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Лигавници |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 7 |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.15 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 19 x 21 cm |
| Размер на опаковката | 24.5 x 3 x 15.5 cm |
| Каталожен номер | 10260210002 |
| Баркод | 3800151993551 |
| Брой в пакета | 7 |
