ЛИГАВНИК 7 БР С ВЪРЗАЛКИ GIRL
5,59 € / 10,93 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10260200003
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9300 кг |
|---|---|
| Размери | 20 × 18 см |
| Категории | Храни и хранене Лигавници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Лигавници |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 7 |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | PEVA, Памук, Полиестер |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.11 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 20 x 18 cm |
| Размер на опаковката | 25 x 2 x 15 cm |
| Каталожен номер | 10260200003 |
| Баркод | 3800151993537 |
| Брой в пакета | 7 |
