ТЕРМО ЧАНТА AVY BLACK
7,53 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10040290001
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
дръжка за носене,Задържа температурата на храната,Вместимост: 3 бурканчета x 300мл,Моделът разполага с подвижен разделител,Размер на чантата 33x11x10cм,Ципът позволява чантата да се отвори широко за удобство на родителя,Вместимост: 3 контейнера за храна х 250мл. /арт. номер: 1023063/,Вместимост: 2 контейнера за храна х 500мл. /арт. номер: 1023062////
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1800 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 11 × 33 см |
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Термоси и термобоксове |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Термочанти |
| Група | Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За родители, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | PEVA, Гума, Метал, Полиестер, Пяна |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.18 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 10 х 11 х 33 cm |
| Размер на опаковката | 10 x 33 x 11 cm |
| Каталожен номер | 10040290001 |
| Баркод | 3800166108490 |
