ЧАНТА ЗА КОЛИЧКА VIOLA GREY
32,50 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10040280001
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
Горен цип за бърз достъп към основното вътрешно отделение.,Вътрешен цип към отделение за ценни предмети.,Страничен джоб за шишета и напитки. Джоб с вътрешно термопокритие за шишета за хранене.,Мека, почистваща се подложка за повиване.,Непромокаема подплата и бляскави метални елементи.,Каишки с кукички за закачане към количка.,Отстраняеми и регулируеми раменни презрамки.///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,8500 кг |
|---|---|
| Размери | 18 × 43 × 55 см |
| Категории | Бебешки колички Аксесоари за колички Чанти и раници за колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Чанти за колички |
| Група | Чанти за колички Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За родители, За съхранение |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.78 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 18 х 43 х 55 cm |
| Размер на опаковката | 46 x 4 x 35 cm |
| Каталожен номер | 10040280001 |
| Баркод | 3800151969099 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GREY
Оценено с 0 от 5
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ SMOKE
Оценено с 0 от 5
