ЧЕТКА ЗА ШИШЕ С ВАКУУМ B1886 MOONLIGHT BLUE
1,89 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10240240006
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
///
Позволява цялостно измиване на всички видове шишета и биберони.
Дизайнът е специално проектиран за лесно почистване на трудно достъпни места.
Четчицата за биберони е фиксирана директно в дръжката на четката за шишета и не може да бъде изгубена.
0+ месеца
24 броя в малък кашон
144 броя в голям кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0300 кг |
|---|---|
| Размери | 5 × 5 × 26 см |
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Четки за шишета |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Четки за почистване |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За почистване |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 35 x 5 x 11 cm |
| Каталожен номер | 10240240006 |
| Баркод | 3800166100401 |
